Background Headingdd

Advanced Heading

Your Sub Heading Here

ŞEHRİN MERKEZİNDE 
HAYAT ÇOK DAHA KOLAY

Truva Residence, gelişmiş sanayi altyapısı dışında modern otelleri, alışveriş merkezleri ve seçkin restoranları ile sosyal hayatı da hızla kabuk değiştiren İzmit şehir merkezinde yer alıyor. Kocaeli Entegre Sağlık Kampüsü ve Kocaeli Şehir Hastanesi, İzmit Şehirlerarası Otobüs Terminali, alışveriş merkezleri, yeni tramvay güzergahı ve sosyokültürel alanlara çok yakın konumda olan Truva Residence, sadece konumuyla değil, sunduğu ayrıcalıklarıyla da size zaman kazandırıyor, hayatınıza renk katıyor.

KONFOR VE PRESTİJ İLE
TANIŞIN

Devyap titizliği ve güvencesiyle sunulan Truva Residence, konfor, prestij ve lüks anlayışınızı fazlasıyla karşılayan üstün niteliklerinin yanı sıra hayatınıza renk katan donatılarıyla da farkını ortaya koyuyor.

AYRICALIKLI YAŞAMI TERCİH ETMENİN
KEYFİNİ YAŞAYIN

Truva Residence hayatınızı kolaylaştıracak ve yaşamınıza enerji katacak özellikleriyle sizlere zengin sosyal imkanlar sunuyor. 1+1 ve 2+1 şeklinde toplamda 195 daireden oluşan Truva, bölgenin en büyük ve şehir merkezine en yakın rezidans projesi olma özelliğine de sahip. Yüzme havuzu, sauna, hamam, spa merkezi, spor salonu, 2 kat kapalı otopark, bay&bayan kuaför, kuru temizleme, oda servisi ve resepsiyon karşılama gibi sosyal donatılarının yanında, akıllı ev sistemi, yerden ısıtma ve komşu ses yalıtımı gibi projeye ayrıcalık katan daha bir çok teknik özellikleriyle de Truva Residence her zaman bir adım önde.

HERYERE YAKIN
TRAFİK STRESİNE UZAK

Truva Residence, Kuzey Marmara Otoyolu, TEM Otoyolu ve İzmit Şehirlerarası Otobüs Terminalinin kesişme noktasında yer almaktadır. Truva, şehrin kalabalığına ve stresine girmeden şehir hayatı ve imkanlarından kolayca faydalanmanızı sağlıyor, size zaman kazandırıyor. 

444 55 41

Sizi Arayalım

Bize mesaj gönderin sizi arayalım.